Мова Русский Українськa
    • (050) 133-33-04 MTC
    • (098) 133-33-04 Киевстар
    • (093) 133-33-04 life
Передзвоніть мені

Про магазин

Про магазин
 
 
"Розумні іграшки - розумні діти, Розумні діти - світле майбутнє"Для нас це не прості слова, для нас це заклик до дії. В нашому магазині представлені тільки інтелектуальні іграшки, які допомагають дитине розвиватися в будь-якому віці.


Для маленьких крихіток дитячі конструктори серії "INTELLIGENCE BLOCKS". Це дитячі конструктори блочного типу - яскраві, барвисті, цікаві. Секрет у тому, що вони щітково-иголочные, це диво конструктор не тільки дозволяє розвивати розумові та творчі здібності, але розвиває дрібну моторику рук за рахунок масажу. Деталі конструктора міцні, зручно кріпляться і добре тримаються. А найголовніше безпечні. Перевірені МОЗ України та Укрметртестстандартом.


Для юних Ейнштейнів підійдуть головоломки і кубики Рубика. Ми впевнені, що представники різних вікових груп, як кажуть, від малого до великого, зможуть відкрити для себе щось нове в давно відомої головоломці угорського винахідника Рубіка. У магазині представлені головоломки торгової марки Dian Sheng гарної якості, легко крутяться і приємна ціна.


"SPACE RAIL" або "Космічні гірки" - це нові захоплюючі конструктори для дітей та дорослих. "Розумник" - офіційний представник популярних конструкторів Spacerail на Україні. Тільки у нас представлені всі дев'ять рівнів: з 1-го по 9-й. Навіть найпростіший перший рівень змусить повністю зануритися в гру, що ж говорити про останній 9-й рівень, просто немає слів... він для справжніх цінителів головоломок. Спуски і підйоми, запаморочливі треки, петлі, віражі - все це чекає вас, коли у ваших руках з'явиться конструктор Spacerail.


На весь наш асортимент отримано повний пакет необхідних законом дозвільних документів:

 
  • Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03/102194.
  • Сертифікат перевірки № UA1.003.I000286-11.
  • Протокол випробування іграшок № 16501/11-і.
  • Декларація про відповідність продукції вимогам технічного регламенту безпеки іграшок № UA.001.DI0220-11.

Ми будемо раді відповісти на будь-які Ваші питання, ну і звичайно ж, чекаємо ваших замовлень.